Exkluzív téli ajánlat
Munkácsy Mihály (1844-1900) Tájkép, 1880 – 1885 között
9

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Tájkép, 1880 – 1885 között

Olaj, fa (Dubus jelzésű mahagónifa), 24 x 35 cm
Jelezve jobbra lent: Munkácsy

• korábban Donát Sándor műkereskedő gyűjteményében