22. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Tájkép, 1911-1915
197

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Tájkép, 1911-1915

Akvarell, papír, 30x40 cm
Jelezve jobbra lent: MT
Kikiáltási ár: 950 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Schönberger és Schön Berg, Home Galéria, Budapest, 2005. szeptember 15. – október 15. (reprodukálva a meghívón)