39. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Tájkép, 1912 (Parkrészlet Plutóval, a bernáthegyi kutyával)
113

Berény Róbert (1887-1953)

Tájkép, 1912 (Parkrészlet Plutóval, a bernáthegyi kutyával)

Olaj, vászon, 35,5x46,5 cm
Jelezve balra lent: Berény 1912
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 600 000 - 6 000 000 Ft

•korábban Földes János tulajdonában (1963)

Feltehetőleg kiállítva:
•A Nyolcak harmadik tárlata. Nemzeti Szalon, Budapest, 1912. november–december, katalógus: 7.

•Panama Pacific Internatio