14. aukció
Tihanyi Lajos tájkép, Nyolcak
53

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Tájkép, 1912

Olaj, vászon, 43x53 cm
Jelezve balra lent: Tihanyi L. 1912
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft

Kiállítva: Tihanyi Lajos emlékkiállítás, Magyar Nemzeti Galéria, 1973., katalógus: 21.