5. aukció
Nagy István (1873-1937) Tájkép, 1913
160

Nagy István (1873-1937)

Tájkép, 1913

Olaj, vászon, 48x68 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy István 1913
Kikiáltási ár: 600 000 Ft