53. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Tájkép, 1915
122

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Tájkép, 1915

Akvarell, karton, 27x34 cm
Jelezve balra lent: MT. Hátoldalon felirat: Mattis Teutsch 1915
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Proveniencia:‣ egykor Dr. Erwin Wickert és fia,Ulrich Wickert gyűjteményében‣ majd Ulrich Frank-Planitz gyűjteményében