35. aukció
Bene Géza (1900-1960) Tájkép, 1950
77

Bene Géza (1900-1960)

Tájkép, 1950

Olaj, papír, 20,5x28 cm
Jelezve balra lent: 950 Bene Géza
Kikiáltási ár: 220 000 Ft