52. aukció
Bene Géza (1900-1960) Tájkép, 1955 körül
119

Bene Géza (1900-1960)

Tájkép, 1955 körül

Olaj, karton, 24x29 cm
Jelezve balra fent: Bene G.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft

Kiállítva:‣ Dévényi Iván gyűjteménye. Múzeumi Képtár, Győr, 1977. katalógus: szám nélkül‣ Az esztergomi Dévényi-gyűjtemény kiállítása. Balassa Bálint Múzeum, Esztergom, 1983. katalógus: 37.
Kiállítva és reprodukálva:‣ A