66. aukció (2021. június)
Kernstok Károly (1873-1940) Tájkép
49

Kernstok Károly (1873-1940)

Tájkép

Olaj, fa, 54 x 34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kernstok Károly Jelezve balra lent: KK
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft