3. Grafikai aukció
Istókovits Kálmán (1898-1990) Tájkép
13

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Tájkép

Akvarell, papír, 28 x 46 cm
Jelezve balra lent: Istokovits
Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Becsérték: 100 000 - 150 000 Ft