20. aukció
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937) Tájkép
107

Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937)

Tájkép

Olaj, karton, 20,5x32 cm
Jelezve balra lent: Magyar Mannheimer G.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft