27. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Tájkép
233

Rudnay Gyula (1878-1957)

Tájkép

Olaj, vászon, 55x67 cm
Jelezve balra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 400 000 Ft