Soros árverés
Mattis Teutsch János (1884-1960) Tájkép
6

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Tájkép

30,5x24,5 cm, Akvarell, papír
Jelezve jobbra lent: MT
Kikiáltási ár: 950 000 Ft