Soros árverés
Mattis Teutsch János (1884-1960) Tájkép
56

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Tájkép

24,5x30 cm, Akvarell, karton
Jelezve jobbra lent: MT
Kikiáltási ár: 950 000 Ft