47. aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Tájkép Bacchus neveltetésével, 1828
90

Markó Károly, Id. 1793-1860

Tájkép Bacchus neveltetésével, 1828

Olaj, vászon, 29x41 cm
Jelezve középen lent: C Marko 1828
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 18 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: •1928/10. In.: Pogány Ö. Gáborné: Id. Markó Károly művei. Művés zettörténeti Tanulmányok. Művészettörténeti Dokumentációs Központ Évkönyve 1954-1955. Budapest, 1957. AUKCIONÁLVA ÉS REPRODUKÁLVA: •Ernst