57. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Tájkép boglyával, 1917
25

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Tájkép boglyával, 1917

Olaj, vászon kartonon, 25,5x35 cm
Jelezve jobbra lent: MT.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

‣ egykor Dr. Erwin Wickert és fia, Ulrich Wickert gyűjteményében
‣ majd Ulrich Frank-Planitz gyűjteményében

94

Táj fákkal, 1916

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft