13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Balla Attila kortárs aukció
122

Balla Attila (1959)

Tájkép csókával és lovaskatonával

Vegyestechnika, vászon, 140 x 179,5 cm
Jelezve hátoldalon: Balla Attila Tájkép csókával és lovaskatonával
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft