2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Szűcs Attila (1967-) Tájkép csónakossal, 1997
109

Szűcs Attila (1967-)

Tájkép csónakossal, 1997

Olaj, vászon, 150x200 cm
Jelezve hátoldalon: Szűcs Attila 1997 "Tájkép csónakossal" olaj, vászon 150x200 cm
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 3 800 000 - 5 000 000 Ft