44. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Tájkép fákkal
120

Tájkép fákkal

Olaj, fa, 17,5x27 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 400 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 11. árverés, 64. tétel