28. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Tájkép fával, 1916
64

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Tájkép fával, 1916

Akvarell, papír, 25x30,5 cm
Jelezve balra lent: MT, Hátoldalon felirat: 1916. V.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft