31. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Tájkép házakkal (Szentendrei részlet), 1935 körül
111

Barcsay Jenő (1900-1988)

Tájkép házakkal (Szentendrei részlet), 1935 körül

Olaj, papírlemez, 51x69 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft