74. Téli aukció
Tihanyi Lajos modernizmus, Nyolcak, Budapest, Margit híd, Gül Baba türbéje, Wagner János
35

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Tájkép Margit híddal, 1914 (1913?), (T-kép Margithíd-al [sic!], Margithíd [sic!], Bridge Budapest)

Olaj, vászon, 78 x 80 cm
Jelezve balra lent: Tihanyi Lajos
Kikiáltási ár: 80 000 000 Ft
Becsérték: 160 000 000 - 240 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ egykor Dr. Polgár L. (Budapest) tulajdonában