53. aukció
Böhm Pál (1839-1905) Tájkép naplementével, 1892
113

Böhm Pál (1839-1905)

Tájkép naplementével, 1892

Olaj, fa, 9,5x12 cm
Jelezve jobbra lent: Böhm Pál München 1892
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 350 000 - 500 000 Ft