59. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Tájkép naplementével, 1930 körül
202

Gadányi Jenő (1896-1960)

Tájkép naplementével, 1930 körül

Olaj, karton, 32x44 cm
Jelezve balra lent: Gadányi Jenő
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft