18. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Tájkép pásztorokkal, 1847
47

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Tájkép pásztorokkal, 1847

Olaj, vászon, 28,5x37 cm
Jelezve balra lent: C. Markó Figlio 1847
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft