54. aukció
Ferenczy Valér (1885-1954) Tájkép patakkal (Máramarosi táj)
40

Ferenczy Valér (1885-1954)

Tájkép patakkal (Máramarosi táj)

Olaj, vászon, 82,5x120,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ferenczy Valér
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft