20. aukció
Ferenczy Valér (1885-1954) Tájkép patakkal
183

Ferenczy Valér (1885-1954)

Tájkép patakkal

Olaj, vászon, 82x120 cm
Jelezve jobbra lent: Ferenczy Valér
Kikiáltási ár: 360 000 Ft