34. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Tájkép tóval (Domboldal háttérben a Balatonnal), 1948 körül
97

Márffy Ödön (1878-1959)

Tájkép tóval (Domboldal háttérben a Balatonnal), 1948 körül

Olaj, papírlemez, 34x50 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft