42. Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Tájkép virágzó fákkal
83

Tájkép virágzó fákkal

Olaj, vászon, 59x71,9 cm
Jelezve jobbra lent: Ohrenstein See Mednyánszky
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 15 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Mű-Terem Galéria 22. árverés, 42. tétel