10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Gerzson Pál (1931-2008) Tájrészlet, 1982
70

Gerzson Pál (1931-2008)

Tájrészlet, 1982

Olaj, vászon, 50,5 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Gerzson
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft