40. aukció
Basilides Barna (1903-1967) Tájrészlet házzal, 1946
114

Basilides Barna (1903-1967)

Tájrészlet házzal, 1946

Olaj, vászon, 60x74,5 cm
Jelezve jobbra lent: Basilides Barna 1946
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft