33. aukció
Bortnyik Sándor (1893-1976) Tájrészlet úttal és kerítéssel, 1917 körül
82

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Tájrészlet úttal és kerítéssel, 1917 körül

Olaj, vászon, 50,5x61 cm
Jelezve balra lent: Bortnyik
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva:
-A MA III. demonstratív kiállítása. MA, Budapest, 1918. katalógus: 31.