57. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Tájvázlat (Aveyron), 1979
161

Csernus Tibor (1927-2007)

Tájvázlat (Aveyron), 1979

Olaj, vászon, 25x32,5 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1979
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
‣ Csernus Tibor retrospektív kiállítása. Kogart, Budapest, 2006. január 6. – március 12. 68. oldal

36

Csernus Tibor (1927-2007)

Hegedűk, 1978

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
92

Csernus Tibor (1927-2007)

Belvedere, 1980

Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft