6. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Támaszkodó nő
87

Czóbel Béla (1883-1976)

Támaszkodó nő

Olaj, vászon, 73,5x54 cm
Jelezve balra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Kiállítva: Czóbel Béla gyűjteményes kiállítása. Műcsarnok, 1971. április 3-25., 126. tétel