75. tavaszi aukció
Iványi Grünwald Béla, tamburás
185

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Tamburás (Tanulmány a Bércek között c. képhez), 1901 körül

Olaj, vászon, 55,5 x 50,5 cm
Jelezve jobbra fent: Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 400 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
¦ BÁV 80. Művészeti Aukció, Budapest, 1989. december, kat.: 109. (A tamburás címen)