A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Kunffy Lajos (1869-1962) Tanácskozó cigányok (Cigányok), 1911
56

Kunffy Lajos (1869-1962)

Tanácskozó cigányok (Cigányok), 1911

Olaj, vászon, 141x198 cm
Jelezve balra lent: Kunffy