62. aukció
Ruttkay György (1898-1975) Tánc, 1929
23

Ruttkay György (1898-1975)

Tánc, 1929

Akvarell, papír, 39,5x29,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ruttkay 929
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

129

Ruttkay György (1898-1975)

Hajós

Kikiáltási ár: 400 000 Ft