68. Aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Táncdélután
166

Biai Föglein István (1905-1974)

Táncdélután

Olaj, vászon, 51 x 60,5 cm
Jelezve középen lent: Biai
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft