60. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Táncoló
113

Tóth Menyhért (1904-1980)

Táncoló

Olaj, karton, 43,5x30,5 cm
Jelezve jobbra lent: TM
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft