Berlin – Budapest 1919-1933
Scheiber Hugó táncosnők, Berlin
126

Scheiber Hugó (1873-1950)

Táncosnők rivaldafényben, 1930-as évek

Olaj, vászon, 70x50 cm
Jelezve középen lent: Scheiber H