21. aukció
Tornyai János (1869-1936) Tanulmány a „Rákóczi Rodostóban” című festményhez
136

Tornyai János (1869-1936)

Tanulmány a „Rákóczi Rodostóban” című festményhez

Olaj, papírlemez, 48x42,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai J.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft