64. aukció
Herman Lipót (1884-1972) Tanulmány egy Vénusz kombinéjához, 1937
49

Herman Lipót (1884-1972)

Tanulmány egy Vénusz kombinéjához, 1937

Olaj, vászon, 80x60,5 cm
Jelezve balra lent: Hermann Lipót 1937, Hátoldalán autográf felirat: Tanulmány egy Vénusz kombinéjához
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 - 600 Ft