9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Mulasics László (1954-2001) Tanulmány: Felvonó B., 1999
108

Mulasics László (1954-2001)

Tanulmány: Felvonó B., 1999

Olaj, viasz, zománc festék, papír kartonon, 48 x 58 cm
Jelezve jobbra lent: Mulasics 1999.
Jelezve balra lent: Tanulmány: Felvonó - B.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

  • egykor Mulasics László özvegyének tulajdonában (hagyaték 2010)

  • Mulasics László: Rétegről rétegre – Magánkiadás