6. aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) Tanulmányfej (Ordító suhanc), 1880
30

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Tanulmányfej (Ordító suhanc), 1880

Olaj, vászon, 38x26,5 cm
Jelezve jobbra lent: M de Munkácsy 80
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft