25. aukció
Koszta József (1861-1949) Tanulmányfej
7

Koszta József (1861-1949)

Tanulmányfej

Olaj, vászon, 44,5x38,5 cm
Jelezve balra lent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 950 000 Ft