11. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Tanya
78

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Tanya

Olaj, fa, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 650 000 Ft