49. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Tanyán, 1899
67

Fényes Adolf (1867-1945)

Tanyán, 1899

Olaj, fa, 13,5x21 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A Hátoldalon autográf felirat: Ezt a képet 1899-ben festettem Szolnokon Fényes Adolf
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft