9. aukció
Maticska Jenő (1885-1906) Tanyán
91

Maticska Jenő (1885-1906)

Tanyán

Olaj, vászon, 25x35 cm
Kikiáltási ár: 180 000 Ft

Hátoldalon: Maticska Jenő festette igazolom Slevenszky L. NFT. törzstagja