56. aukció (2017 október)
Mészöly Géza (1844-1887) Tanyarészlet, 1869
9

Mészöly Géza (1844-1887)

Tanyarészlet, 1869

Olaj, vászon, 28,5x36 cm
Jelezve jobbra lent: Mészöly
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft

Jelezve középen: …. Aug 869