41. aukció
Basch Andor (1885-1944) Taormina, 1923
8

Basch Andor (1885-1944)

Taormina, 1923

Olaj, fa, 23,5x33 cm
Jelezve jobbra lent: Basch Andor Taormina 1923
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 280 000 - 400 000 Ft

Aukcionálva:
– Mű-Terem Galéria, 22. árverés, 20. tétel

– Basch Andor, gróf Batthyány Gyula, Mattyasovszky-Zsolnay László, Pólya Iván és Rudnay Gyula csoportkiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1924. február, katalógus: